Topp (som jag gjorde om lite) Gina, Skinn/Mocka-kjol & prickiga strumpbyxor H&M
Så här såg jag alltså ut igår. Idag har jag myst runt i tjocktröja och sockor hemma hos svärisarna. Vi har sammanställt gästlistan inför bröllopet. 250 personer blir det, mycket släkt och många vänner!

Snygg outfit!
vad härligt för er att gästlistan är spikad! Och vilket stort och härligt bröllop ni kommer att få med era 250 gäster! :)
Har ni klart för er hur inbjudningskorten ska se ut?
Kram från mig!
Men hello snygging! Fin outfit och fräscht hår!
Oj, det var ingen liten gästlista! :-)
snyggt! älskar kjolen!
Oh jag vill oxå gifta mej och planera, så kul. 250pers, shit! Du passar mycket bra i den mörka hårfärgen. Nästa vecka måste vi få ihop en AW.
Kramar
Snygg kjol.
så himla tjusig!
Hej vackra Beata ! Jag älskar din blogg , det känns helt sjukt för jag har en dröm om att bli inköpare när jag blir äldre och allt med ditt bröllop och sånt .Det känns som att jag läser min egen blogg om ca.12 år liksom. Du har verkligen stil och verkar vara jätte trevlig , jag önskar dig lycka till med allt , bröllopet , jobbet m.m för du verkar verkligen värd det . Jag längtar verkligen tills man får se alla bröllosbilder.En liten fråga , när är bröllopet ?
Ha det bäst ! kram J
Mycket snyggt!
Ursnygga du, snygg toppen blev!!!
http://www.alexandrastyle.se
250 pers.. vad har ni för budget egentligen? Du är väl student… Ã?r det ni eller föräldrar/svärföräldrar som kommer betala det ”lilla” kalaset? Det kommer ju bli en galen fest… ;)
Snygg kjol:)
sv; I know!! :):)
Hej! Jag har funderat på en sak, har inte läst din blogg så länge men fastnade för den då jag älskar bröllop! Har dock som sagt funderat på en sak, om Jozef är syrian(?) vad har han/hans familj för religion och hur ser hans familj på att han ska gifta sig med någon som inte är syrian/av samma religion? :)
KRAM