Titta så söta ankelstrumporna är på, som jag fick av Tyra! Fint till ett par kortare byxor som dessa och när de syns lite i skon. Måste passa på att hurra för min vän och hennes projekt tillsammans med Bella som nu är offentligt. Ni anar inte hur stolt jag är som vän, men inte heller förvånad, vill hon något så lyckas hon liksom med det. Hon är en stor energi- och inspirationskälla som vän kan jag säga. Det kommer bli succé, det är jag säker på!
Förresten, om ni läser texten och håller för näsan så hör ni hur jag låter när jag skriver. �r liksom helt genomtäppt och hostig här. Men idag var det för många möten och för mycket att göra på jobbet för att vara sjuk. Får kurera mig i soffan ikväll. Hur många sprut nässpray kan man ta om dagen?

åh så himla, himla söta! perfekta att matcha med ett par snygga öppna heels!
Söta strumporna var på! :)
Tråkigt att bli sjuk till helgen, krya på dig!
Ta inga sprut alls, man blir beroende. Själv har jag knarkat nässpray i 7 år snart. Kan inte leva utan den. Så låt den va är mitt tips!!
sv: den är ju sjukt snygg, gillar kombinationen av alla dessa mönster! :)
fiin blogg!