Love frame

|Ny ram, köpt på loppis|

Vårt inbjudningskort är ett sånt med två ”dörrar” skulle man kunna beskriva det, som stängs med ett rosa band. Har inte velat lägga upp det i bloggen innan alla verkligen fått det och sen har jag glömt. Men såhär ser kortet ut innuti, ja förutom censuren då, när ”dörrarna” är bortklippta. Vår vackra inbjudan till vår kärleksdag. Klart den ska stå framme och glänsa i min nya shabby chic ram som jag fyndade på en loppis i Söderköping för tjugofem spänn.

10 reaktion på “Love frame

  1. å vad fin ram du har köpt..om det var du dom undrade vart loppisen i haga ligger har jag beskrivit det på ett inlägg på min blogg :)

  2. Den var ju jättesöt! Vad du fyndar hela tiden:) Dig skulle man behöva när man är ute på loppisrunda;) Vilken tid sa vi imorn förresten? Puss!

Kommentera

E-postadressen publiceras inte.

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>